Dnes je 27. 7. 2024, svátek má Věroslav

Pondělí 10.10.2022 - organizace MŠ

10. 10. 2022

V pondělí 10.10.2022 nepůjde elektřina v celé obci Štítary.

ZŠ i MŠ bude v provozu – v době 6.30-15.30 v budově ZŠ.

Malé děti MŠ (2-3 leté) : budova MŠ bude mimo provoz (=nevytopená), děti budou zůstávat v prostorech školní družiny v základní škole (tento den nebude možnost odpoledního spánku - prosíme rodiče, aby si děti -pokud mohou- vyzvedli již po obědě (od 12.15)nebo si je nechali doma celý den.

Svačina i teplý oběd bude dětem běžně zajištěn (pouze budou celý den v budově ZŠ-přezůvky budou dětem na ten den převezeny do ZŠ-jiné převlečení dejte dětem do batůžku v pondělí s sebou).

Hlaste, prosím, učitelce, zda dítě tento den půjde do ZŠ nebo zůstane doma (podle hlášení děti budou mít zajištěnou stravu a připravené své přezůvky v ZŠ).

Větší děti (4-6 leté) : budova MŠ bude mimo provoz (=nevytopená).

Děti pojedou autobusem s učitelkami  a dětmi ze ZŠ na výlet do Znojma

Čeká nás : vzdělávací program v Domě umění ,  prohlídka výstavy přírody /zvířata, kameny znojemska, zajímavosti regionu/ v muzeu a procházka Znojmem

Vybíráme 100,-Kč (za program, jízdné)

S sebou : batůžek (s pitím a svačinou na ráno a dopoledne), vhodné oblečení a obuv , nepromokavou bundu (nebo pláštěnku), drobné kapesné (na nákup drobností v muzeu)

Odjezd : sraz před 8.00 v ZŠ - od 6.30 je otevřená školní družina pro všechny

děti (společný odjezd autobusem 8.15 do Znojma)

návrat 12.30 k ZŠ (poté běžně oběd v ZŠ, školní družina do 15.30)

Hlaste, prosím, učitelce, zda dítě tento den pojede na výlet nebo zůstane  s menšími dětmi v ZŠ nebo doma (podle hlášení děti budou mít zajištěnou stravu a připravené své přezůvky v ZŠ).

Pro dnešní den není menu zadáno.

zobrazit celý jídelníček