Dnes je 27. 7. 2024, svátek má Věroslav

Znovuotevření mateřské školy - 25.5.2020

25. 05. 2020

Vážení rodiče,

informujeme Vás o hyg.pravidlech v MŠ (v souvislosti s pandemií Covid-19).

• Při prvním nástupu do MŠ rodič musí odevzdat Čestné prohlášení o neexistenci příznaků infekčního onemocnění a seznámení s rizikovými faktory – bez prohlášení nemůže být dítě do MŠ přijato

• do MŠ bude přijato jen zcela zdravé dítě – bez jakýchkoli příznaků respiračního onemocnění (rýma, kašel, zvýšená teplota nebo horečka, příp.kožní reakce Covid-19)

• doprovázející osoba se v areálu MŠ pohybuje s rouškou a pouze nezbytný čas pro předání dítěte (bez příznaků onemocnění). Další osoby nebudou do MŠ vpuštěny (návštěvy, další doprovod,..-pouze po dohodě s vedením ZŠ a MŠ)

• Případné projevy alergie (pokašlávání, rýma,..) rodiče hlásí učitelce MŠ

• při vstupu do šatny MŠ si rodič i dítě dezinfikuje ruce bezoplachovou dezinfekcí

• dětem je při příchodu měřena teplota bezkontaktním teploměrem (dítě s horečkou, zvýšenou teplotou nemůže být vpuštěno). Pokud se u dítěte objeví známky onemocnění v průběhu dne, rodič bude informován telefonicky a dítě si vyzvedne v nejkratším možném čase.

• Děti si do MŠ nenosí ručníky, budou používány papírové ručníky v MŠ, bezoplachová dezinfekce (alkoholová báze a Sanytol), mýdlo s dezinfekční složkou

• V MŠ nebudou využívány plyšové a látkové hračky – děti nenosí hračky z domova. Každý den bude probíhat dezinfekce hraček i prostor (parní vysavač, Sanytol, Savo), 1x týdně bude probíhat v celé MŠ dezinfekce UV zářičem.

• na pití při pobytu na zahradě si děti přinesou vlastní lahvičky s uzávěrem na pití (nebudou používat plast. hrnečky)

• Výměna pyžam bude 1x za 14 dní. Výměna lůžkovin 25.5. a 30.6.

• MŠ je otevřena pro nahlášené děti (ústně učitelce MŠ, telefonicky nebo sms-604 273 720)

• Děti, které nebudou do MŠ docházet si mohou vyzvednout své věci kterýkoli den v době 7.00-15.00 hod.

Čestné prohlášení (neexistence rizikových faktorů v rodině) - https://www.zsstitary.cz/download/priloha-cestne-prohlaseni.pdf

Pro dnešní den není menu zadáno.

zobrazit celý jídelníček